501stLegion: Vader´s Fist

„Legie je dobrovolnická organizace, která sdružuje fanoušky kostýmů ze Star Wars pod společnou hlavičku, v rámci níž mohou působit. Členové Legie se snaží šířit zájem o Star Wars tím, že vyrábí a nosí autentické kostýmy a snaží se je poskytovat pro akce spojené se Star Wars. Zároveň se snaží přispívat společnosti, a proto se zapojují do charitativní a dobročinné činnosti.“

(Charta Legie, Článek II.)

Šíříme zájem o Star Wars

Zatímco spousta lidí zažívá obrození zájmu o Star Wars (první vlna proběhla na přelomu 70. a 80. let), na scénu přichází také nové generace, které hledají způsob, jak oslavovat moderní mytologii George Lucase. 501. legie tyto fanoušky spojuje a upevňuje životnost ságy Star Wars.

Zpřístupňujeme kostýmy

Někteří fanoušci sbírají figurky akčních hrdinů... jiní se jimi chtějí stát! Nic nevypoví jasněji o Vašem zapálení do Star Wars jako sestavení své vlastní repliky kostýmu jednoho ze světoznámých „záporáků“ filmového plátna. Není nic, co by se vyrovnalo pocitu, kdy se postavy ze Star Wars přemístí do skutečného světa. Sdílejte jejich kouzlo s ostatními!

Přispíváme

Přestože byla naše organizace založena za prostým účelem sdružovat fanoušky, kteří vlastní kostýmy a mají podobné zájmy, Legie je hrdá na to, že prostředky, které získá charitativní a dobročinnou činností, může věnovat na dobrou věc.