Pragocon - 28.-31.1.2010

Pragocon

Ve dnech 28. - 31. 1. 2010 proběhl v Praze již 14. ročník PragoConu. Czech Outpost na této události nemohl chybět. Nové prostředí Conu nebylo vůbec špatné. Modrá škola blízko konečné metra Háje byla vybrána dobře. Hezká škola a příjemné prostředí uvnitř a venku zaručovala dobrý začátek Conu.

Čtvrteční den byl ve znamení registrací a mapování místa. Seznámení se nejen s velkými prostory školy, ale hlavně kantýnou, která nabízela široký sortiment zboží, které známe z oblíbeného Festivalu Fantazie. Milé překvapení bylo, když jsme zjistili, že kantýna nabízí i celý sortiment FF toustů - a to potěší.

Pátek byl pro nás spíše administrativní a věnovali jsme se plánování dalších akcí Czech Outpost. Hlavní program nás čekal v sobotu. Kolem dvanácté hodiny jsme již byli všichni převlečeni v našich kostýmech a chystali se nejen na procházení se po škole, ale i na menší pochod po okolí, abychom obyvatelům v okolí trochu přiblížili, co že se to zde děje.

Odpolední přednáška, která probíhala ve spolupráci se zakladatelkou české základny Rebel Legion, nás čekala od 17.00. Účast nás mile překvapila a návštěvníkům přednášky jsme nabídli informace o 501st Legion a pomalu vznikající Rebel Legion. Po přednášce nás po sedmihodinovém maratonu v kostýmech čekalo večerní posezení s členy Czech Outpost v nedaleké restauraci.

Závěrem bychom chtěli poděkovat organizátorům PragoConu za dobře odvedenou práci, že nám vyšli vstříc v našich požadavcích a že se na PragoCon opět vrátila Star Wars linie. Již teď se všichni těšíme na další ročník.

Místo konání události: Praha