Dračí lodě - 18.9.2010

Dračí lodě

S Czech outpost jsme byli pozváni do Nové Živohošti na 3. ročník závodů Dračích lodí.\nV sobotu v ranních hodinách jsme dorazili na místo konání, kde už naši členové, kterí přijeli dříve, připravovali konstrukci propagačního stánku. Poté jsme se převlékli do kostýmu a zábava mohla začít.

\n\n

Hlavním lákladlem byl bezesporu náš nejnovější člen Charvi (SL-9235) s kostýmem Dartha Vadera, kterého si i se stormtroopery vytáhnul modérátor akce na pódium. Mimo nich se účastníci i diváci závodu mohli vyfotit s důstojníky, Marou Jade, Visas Marr či dalšími kostýmy, které Czech Outpost může nabídnout.

\n\n

Naši pilní kadeti mezitím v propagačním stánku obsluhovali výdej balónku s héliem, pořádali souteže o zajímavé ceny a nechávali menší deti, aby si vybarvovali omalovánky Star Wars. Celá akce se nesla v odlehčeném duchu a jak členové, tak kadeti si užili dobrou zábavu. Počasí nám přálo a celý den bylo krásně slunečno.

\n\n

Navečer jsme se přesunuli na nedalekou rezidenci našeho člena Jorsska (ID-8604), který celou akci pomáhal organizovat a vše jsme zakončili příjemným posezením u venkovního krbu.\nDalší den ráno jsme se vydali na cestu zpět do našich domovů.

Místo konání události: Nová Živohošt