Mladé Labe 2010 - 22.5.2010

Mladé Labe 2010

Czech Outpost se dne 22.5.2010 zúčastnil akce pod názvem Mladé Labe 2010. Jednalo se o akci pořádanou Domem dětí a mládeže ve městě Děčín. Členové CzO na tuto akci dorazili v počtu 13 lidí.

Akce probíhala od sobotních 10.00 do 17.00. Czech Outpost zde měl opět postavený svůj prezentační stánek, který byl opět hojně navštěvován. Velký zájem byl i o focení s členy CzO. Děti si opět přišly na své. Slečny si mohly opět vybarvovat omalovánky a chlapci si mohli prohlédnout a vyzkoušet vybavení stormtrooperů.

Novinkou pro nás bylo sehrávání různých bojových scének pro diváky a návštěva různých dalších zábavních atrakcí v prostorách Mladého Labe. Členové CzO si v kostýmech zahráli basketbal a čtyři odvážlivci z řad CzO se povozili ve svých kostýmech na odstředivé centrifuze. Po ukončení oficiálního programu a uklizení našeho stánku se členové CzO vydali na krátký pochod městem Děčín.

Po převlečení se do civilního oblečení nás čekal lunapark, kde se všichni náramně bavili na autíčkách. Někteří, co neměli dost odpolední centrifugy, se vydali na větší. Střelba na střelnici jako součást "výcviku" také nesměla chybět a pak následovala už jen večeře a posezení v hezké hospůdce nad dobrým pitím.

Místo konání události: Děčín