Scon - 26.-28.3.2010

Scon

V Praze proběhl ve dnech 26. - 28. 3. 2010 již čtvrtý ročník Sconu. Práce s podrobným plánem na tento Con se členům Czech Outpost opravdu vyplatila. Nám velmi blízký Con opět nezklamal příjemnou atmosférou i zajímavým programem, ke kterému tentokrát poprvé přispěl i Czech Outpost.

Na Sconu 2010 jsme poprvé v naší historii uspořádali celoconovou hru pod názvem
"Chyť si svého rebela", kterou kompletně zrealizovali naši členové.
Hra začínala v sobotu v 8.00 a účastnilo se jí celkem 11 našich členů, kteří byli rozděleni do tří hlídek a kontrolovali účastníky conu. Návštěvníci conu při registraci dostávali náhodně tzv.: karty příslušnosti.

Cílem bylo ulovit ty, kteří dostali kartu "Rebelský agent". A těm kterým se podařilo přežít až do sobotního galavečera mohli při odevzdání svého lístku být vylosováni a hrát o nějakou zajímavou cenu. Stejně tak soutěžili i Imperiální občané, kteří se mohli hry aktivně účastnit a pomáhat hlídkám lovit "Rebelské agenty" a tak se dostat do slosování pro jejich kategorii "Nejlepší lovec."
Czech Outpost pro obě tyto kategorie připravil poukazy na 300 Kč, které mohli výherci utratit třeba za nákup knihy, deskových her a podobných zajímavých věcí, které se na Sconu prodávali. Celkem naše hlídky odhalili 44 rebelských agentů.

Dalších 24 nám uniklo a tak tři šťastlivci mohli být vylosováni při sobotním galavečeru. Díky velkorysosti pořadatelů Sconu jsme mohli rozšířit o další dvě místa výherní kategorii "Best of Regel agent."
Ale i imperiální občané byli v této hře aktivní za což jim velice děkujeme.

Již teď se těšíme na další ročník Sconu, na kterém si doufám, tuto hru zopakujeme.

Místo konání události: Praha